O nas

Przedszkole Terapeutyczne 5 Gwiazdek dla Dzieci z Autyzmem zostało założone z myślą przede wszystkim o dzieciach, ale również o ich rodzicach, którym chcemy pomóc, wesprzeć, a nawet wyręczyć nie tylko w opiece, ale wspomaganiu rozwoju terapeutycznego ich dzieci.

Głównym celem było stworzenie miejsca najbardziej optymalnego dla rozwoju edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami neurorozowjowymi.

Skład zespołu Przedszkola 5 Gwiazdek tworzą nie tylko pełni ciepła i wiedzy pedagodzy, ale również doświadczona kadra terapeutów ośrodka MedicaBaby.

Naszym przewodnim założeniem jest indywidulane podejście do każdego z dzieci, tak aby osiągnęły one maksymalne efekty terapeutyczne, ale jednocześnie czuły się akceptowane i wyjątkowe.

Odwiedź nasze profile 😉

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem i celem było stworzenie miejsca, które wyróżnia się przytulnym wnętrzem i domową atmosferą, pełną wzajemnego zrozumienia i szacunku z jednoczesnym wdrożeniem terapii wspomagającej rozwój dzieci. To wszystko za sprawą ogromnej pasji i determinacji, która towarzyszyła nam na każdym etapie powstawania tego przedszkola. Sprawimy, że każdy moment czasu spędzonego w naszym przedszkolu będzie nie tylko produktywny, ale wypełniony dziecięcą radością i uśmiechem.

Cele naszej placówki

Naszym głównym celem jest zwiększenie szans dzieci na samodzielność, optymalne funkcjonowanie w społeczeństwie oraz przygotowanie do dalszej edukacji poprzez udział w terapiach prowadzonych przez  doświadczony zespół specjalistów z naszej placówki medycznej MedicaBaby.

pexels-andrea-piacquadio-3755617
pexels-artem-podrez-8087937

Rekrutacja

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego na podstawie wypełnionego kwestionariusza osobowego i rozmowy wstępnej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod tel. 575 595 551.

Dogodna lokalizacja

ul. Sternicza 127 / U1